De ce nu merge youtube

Discutii generale despre telefoanele BlackBerry Seria 8500
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
Închis
utzu
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 4
Membru din: 04 Noi 2011, 12:20

De ce nu merge youtube

Mesaj de utzu »

Buna ziua,
Am un bb curve 8520 si nu reusesc sa fac sa merge youtub pe el. Am instalat pe el youtube for blackberry , imi intrain youtube dar cand sa imi deschida filmuletele imi da eroare.
Daca stie cineva ce trebuie sa fac, astept un raspuns si va multumesc anticipat.
alecsgabriel
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 16
Membru din: 11 Sep 2011, 19:41
Localitate: Iasi

Mesaj de alecsgabriel »

Ai incercat sa te conectezi prin wi-fi? Mie asa imi mergea pe 9780. De pe internetul de pe cartela nici nu am incercat sa ma conectez. Iti mananca multi mb.
utzu
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 4
Membru din: 04 Noi 2011, 12:20

Mesaj de utzu »

Am incercat si de pe wi-fi si acelasi lucru. Imi da aceeasi eroare"An error has occurred atempting to play media"
huian
De-al casei
De-al casei
Mesaje: 95
Membru din: 20 Iul 2011, 09:16
Localitate: Bacau
Contact:

Mesaj de huian »

merge si din browser ul lui dar nu tot timpul,la fel si pt wireless si pt date pe cartela sim
andrei_victor
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 14 Oct 2011, 03:52

Mesaj de andrei_victor »

Si eu am 8520 si am optiunea bb4(prepay) si nu merge decat cu wi-fi sau sa ai credit pe cartela
utzu
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 4
Membru din: 04 Noi 2011, 12:20

Mesaj de utzu »

Nu imi merge nici pe wi-fi nici pe abonament.
andrei_victor
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 14 Oct 2011, 03:52

Mesaj de andrei_victor »

Pt yotube e o pagina cu m.youtube si acolo merge sau cand activezi wi-fi schimbi configuratia browserului ?
utzu
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 4
Membru din: 04 Noi 2011, 12:20

Mesaj de utzu »

Am incercat si pe m.youtube.com dar la fel imi da aceeasi eroare: "An error has ocurred attempting to play media."
Închis

Înapoi la “BlackBerry Gemini - Seria 8500”