BlackBerry 8900 Problema Internet

Browsere, utilitare internet
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
Închis
mGabriel
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 4
Membru din: 17 Feb 2012, 06:11

BlackBerry 8900 Problema Internet

Mesaj de mGabriel »

Salut , de curand am achizitionat un BlackBerry 8900 Curve si detin un abonament Mega 8 + Smartphone ( internet ) la vodafone , intrebarea mea este urmatoarea : Pot folosi aplicatia Facebook pe el ? :) M-am tot uitat pe forum pe aici si nu am vazut nici un ajutor de genul ... daca ma poate ajuta cineva raman recunoscator sau ce ar trebui sa fac ?
Specific ! Abonamentul este facut in luna Decembrie 2011 deci nu cred ca am cum sa il schimb sau daca il pot schimba ce taxe voi suporta ? Multumesc frumos !
steamer
De-al casei
De-al casei
Mesaje: 127
Membru din: 29 Noi 2011, 00:42
Localitate: Constanta

Mesaj de steamer »

pai normal ar trebui sa poti accesa , dar sa iti verifici costurile :) ) este foarte neplacut sa folosesti un serviciu si sa nu stii ce bani ai de platit la sfarsit de luna ,
mGabriel
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 4
Membru din: 17 Feb 2012, 06:11

Mesaj de mGabriel »

Nu este vorba de asta , doar ca nu ma lasa de ex. sa accesez aplicatia Facebook imi spune ca setarile nu sunt corecte , pot sa accesez doar de pe browser ( opera ) atat ... facebook-ul si alte servicii care cu aplicatii nu le pot accesa , costurile nu ar fi neaparat o problema ca am MB in oferta 500 ( pe luna ) ... :) astept si alte raspunsuri ..
mGabriel
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 4
Membru din: 17 Feb 2012, 06:11

Mesaj de mGabriel »

Chiar nu ma poate ajuta nimeni ? ...
steamer
De-al casei
De-al casei
Mesaje: 127
Membru din: 29 Noi 2011, 00:42
Localitate: Constanta

Mesaj de steamer »

daca nu ai activata optiune blackberry nu o sa iti functioneze !
mGabriel
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 4
Membru din: 17 Feb 2012, 06:11

Mesaj de mGabriel »

Bun si optiunea se activeaza numai la sediul Vodafone ? Sau o pot face online ? Sau in ce consta Optiunea Blackberry ( abonament de date ? )
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Daca ai Vodafone: https://www.vodafone.ro/business/pentru ... index.htm#

Asta e linkul cu abonamentele BlackBerry... daca navighezi pe acolo vezi si in ce consta fiecare abonament (extaoptiune)
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Închis

Înapoi la “Internet si Retea”