Problema la conectare

Discutii generale despre telefoanele BlackBerry Seria 9700
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
Dixon
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 335
Membru din: 17 Iul 2011, 02:46
Model BlackBerry: Apple
OS: IOS
Retea GSM: Telekom
Localitate: Spania-Zaragoza

Mesaj de Dixon »

steamer scrie:pai m`am dus si mi`am cumparat unu :) ) , cand am facut referire la upgrade se subintelegea ca upgrade de "telefon"
Asta nu am înteles eu.. :)
Am citit de "N" ori, pe diferite forumuri, de specialitate sau nu, că diferiţi "guru", şi-au upgradat telefonul modelul xxxx la modelul xxyy(sau mai tare, şi-au pus S.O. symbian pe BB), ori, aşa ceva nu este posibil...
În ultima vreme am lucrat mai mult pe parte de programare(AMS/C++) ...şi probabil că am înţeles greşit termenul de upgrade, folosit de tine.
Mea culpa :(
steamer scrie: ... am citit putin pe aici si am vazut ca ai dat cateva sfaturi , daca incerci sa ma iei la misto nu e bine ,
Dacă tot ai citit câte ceva pe-aci :) ... ai fi tras singur concluzia că nu te iau la misto, şi de regulă am ajutat userii, chiar dacă acest lucru dăunează într-un fel sau altul, şi nici profitabil nu este.Dar când dau de anumite afirmaţii... nu mă pot abţine.
În fine, deşi am re-citit de câteva ori acel post, tot "greşit" am înteles..mai exact ca ţi-ai upgradat tel software de la modelul xxxx >xxyy :)

În ceea ce priveşte noua ta achiziţie(bb.9900)..pffuu, îţi doresc să faci parte din categoria celor mulţumiţi şi să nu ai probleme cu el.
Ca şi părere personală!!! O porcărie de telefon, în ceea ce priveşte hardware-ul bineânţeles, software it's the best...
Aceasta este o parere personală, parerile sunt impărţite şi niciodată aceleaşi.
Dar când desfaci în medie 50-70 de BB pe lună .. îţi cam faci o parere despre ceea ce lucrezi.


Numai bine.
:)
steamer
De-al casei
De-al casei
Mesaje: 127
Membru din: 29 Noi 2011, 00:42
Localitate: Constanta

Mesaj de steamer »

nu am contestat calitatile dumneavoastra , sincer , si incerc la randu meu sa ajut pe cat posibil acesti oameni care pun zeci / sute de intrebari Gratis ! pt ca la orice reprezentanta te`ai duce in romania asta nu exista in opinia lor decat ABONAMENTE de randul zecilor de euro ceea ce este inca Greu de suportat pt. majoritatea romanilor , cat despre bb meu 9900 sunt destul de multumit de el , cu versiunea 7.0.0.439 wind canada se pare ca e destul de ok , nu am probleme cu bateria ma duce lejer 2-3 zile cu o utilizare medie sa zic asa .
Sniperica
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 8
Membru din: 14 Sep 2011, 15:14

Mesaj de Sniperica »

Catalin scrie:La intrebarea 1, iti trebuie abonament special BlackBerry.....


nu iti trebuie abonament special bb ! app world se conecteaza prin wifi... atata tot
Scrie răspuns

Înapoi la “BlackBerry Bold 2 - Seria 9700”