hi you all >:D<

Noii membrii sunt invitati sa se prezinte aici ca sa ii putem cunoaste si noi
Reguli forum
Aici doar vă prezentaţi. Dacă vă postaţi problemele în această secţiune, topicul se şterge! Pentru o mai bună comunicare vă rugăm să vă completaţi profilul.
Închis
Dora
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 19 Iul 2011, 13:25
Localitate: Bucuresti

hi you all >:D<

Mesaj de Dora »

pai..eu sunt novice intr-ale blackberry-ului..zilele astea imi cumpar un 9780 bold..dar intre timp am apucat sa vad pe net 9930 bold care este :cool: eu pe ala il vreau..dar stiti cumva sa fie si in romania? pe unele site-uri scrie ca va fi lansat abia pe 15sept si la noi..sau ca atunci va cumpara si romania licenta pt el..pe alt site l-am gasit cu 25 de milioane.. voi ce stiti?
pls help..m-ar mustra constiinta sa mi-l iau pe 9780 si-apoi sa aflu ca as fi putut sa-l iau direct pe 9930 dar n-am fost informata suficient..:-<
multumesc :) )
aaa si eu pe blackberry il alint Berilă :) )))
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

9930 inca nu a fost lansat din cunostiintele mele.... Din cate stiu eu va fi lansat in toamna, dar va aparea foarte repede si in Romania mai ales la baietii aia care vand telefoane noi sigilate la greu pe net!

Nici 9780 nu e rau... acum ce sa zic... daca mai poti astepta pana la toamna asteapta... daca nuuuu.... ia-l pe Berila 9780 :)


Aaa... Bine ai venit in Comunitatea noastra :)
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Dora
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 19 Iul 2011, 13:25
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Dora »

iii multumesc de raspuns :D bine v-am gasit > :D <
sincera sa fiu,sunt tare nerabdatoare sa devin si eu posesoare a unui Berila..asa ca il accept si pe 9780 si mai apoi il schimb pe un 9930..vroiam doar sa ma asigur oarecum ca nu exista deja si 9930 si il ratez.acum,m-am linistit :) )
pup si viva Berila :) ))
Închis

Înapoi la “Membrii noi in Comunitate”