Decodare orice model de Blackberry instant

Informatii despre decodarea telefoanelor BlackBerry
Oferte decodari de la persoane fizice si juridice
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
ionut_a
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 22
Membru din: 06 Apr 2011, 15:24
Localitate: Arges

Mesaj de ionut_a »

din pacate iphone 4 se dec pe imei, si costa 120 euro, sau maie si o varianta cu gevey sim(costa 150 lei)
iar samsung galaxy 9001 nu am solutie, te-as putea ajuta cu solutie pt. i9000(dar nu sunt sigur ca va merge), poti doar incerca
nairpic
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 3
Membru din: 24 Mai 2011, 17:40

Mesaj de nairpic »

ma ajuti si pe mine te rog? e un 8520 curve imei:354907049173196 iar mep-ul nu stiu care e :(
ionut_a
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 22
Membru din: 06 Apr 2011, 15:24
Localitate: Arges

Mesaj de ionut_a »

in prima pagina a acestui thread gasesti programelul pt. citit mep si imei, le postezi si apoi iti dau nr. de cont unde sa pui 30 lei, dupa urmand sa-ti dau codul si instructiunile.
nairpic
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 3
Membru din: 24 Mai 2011, 17:40

Mesaj de nairpic »

prietene in cazul asta ma duc la vodafon ca mil decodeaza gratis...c garantie prezinti tu sa iti pun eu in cont 30 d lei.... infine scuze de deranj
ionut_a
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 22
Membru din: 06 Apr 2011, 15:24
Localitate: Arges

Mesaj de ionut_a »

sa ai o zi buna
jasyman
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 02 Iun 2011, 23:52

Mesaj de jasyman »

salutari.ce fac daca... "Enter Network MEP code (0 left)"...la un 8900 curve..exista vreo solutie?....am auzit ceva de dm3 sau direct la RIM
ionut_a
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 22
Membru din: 06 Apr 2011, 15:24
Localitate: Arges

Mesaj de ionut_a »

da,poti trimite in craiova la dm3
e cea mai viabila optiune
jasyman
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 02 Iun 2011, 23:52

Mesaj de jasyman »

Enter Network MEP Code (0 left)..pentru problema asta m-au ajutat doar baietii de la http://www.dm3unlock.com/service/ro/andrei/ serviceul e in Craiova....pentru ce-i care aveti aceeasi problema.O zi buna
ionut_a
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 22
Membru din: 06 Apr 2011, 15:24
Localitate: Arges

Mesaj de ionut_a »

Poate ne spui si noua un pret sa vada userii, cam ce si cat.
Ce spui?
lutefact
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 3
Membru din: 15 Oct 2011, 16:29

Mesaj de lutefact »

Nu am inteles exact notiunea de deblocare: se refera si la chestia aia ce o cere cu data plan? Adica: daca nu sunt conectat la Wi-Fi, cand intru pe facebook imi zice: "You are currently on a service plan that does not support this application, please connect to a Wi-Fi network or contact your service provider....."
Închis

Înapoi la “Decodari BlackBerry”