Prezentarea BlackBerry Priv - Quo vadis BlackBerry?

Stiri si zvonuri despre viitoare lansari terminale si noutati tehnologice din domeniu
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
Închis
danielcarpo
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 19
Membru din: 28 Sep 2014, 20:51

Re: Prezentarea BlackBerry Priv - Quo vadis BlackBerry?

Mesaj de danielcarpo »

Si eu sunt de părere ca Nokia cu meego ar fi fost in frunte acum. Aveau putere financiara pt marketing , aveau fani si sistemul era superb. Pacat.
Android...nu m-a atras o,secunda niciodată. Totul facut la repezeala, cerinte exagerate ale sistemului, si mai noi au renuntat la ce ii diferentia pe piata . Card, baterie interschimbabila ir.

Sunt fan blackberry 9900 a fost pentru mine top of art. Extraordinara putere de multitasking. Doar bateria era de toata jena. Acum am un bb q10 însă cred ca modelul classic mi-ar aduce viteza de multitasking de pe 9900.

A,fost ca o prefata si sa revin din offtopic , acest model Priv ar fi singurul ce m-ar face sa fiu interesat se android. Din dragoste pt Blackberry as trece si pe android. Într-adevăr lipsa aplicațiilor l-ar trage in jos. Pacat de puterea de calcul si sa nu ai pe ce o,folosi. Passport are un aer de bussines parca nu i se imputa asa mult lipsa aplicatiilor .
Închis

Înapoi la “Stiri si Zvonuri”