Problema double typing la BBQ10

Discutii generale despre telefoanele BlackBerry Seria Q10
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
Nectarie
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 4
Membru din: 23 Sep 2014, 16:26

Problema double typing la BBQ10

Mesaj de Nectarie »

Salutare si bine ca v am descoperit!

As vrea sa achizitionez un BBQ10,dar facand un studiu de cercetare al parerilor detinatorilor de Q10,am constatat ca foarte multi se plang de problema double typing la acest model.
Unii chiar spuneau pe unele forumuri straine ca au schimbat de trei ori aparatul si tot intampina aceasta problema.
Am avut multe telefoane de a lungul anilor si nu as vrea sa arunc banii aiurea. Sunt un iubitor al tastaturilor QWERTY si la acest capitol BB e rege. Sau cel putin asa am citit pe internet.

Deci, cat de reala e problema double typing la Q10?

Va multumesc anticipat,
Nectarie
Avatar utilizator
Static
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 707
Membru din: 14 Oct 2012, 11:42
Model BlackBerry: Z10 stl100-2
OS: 10.3.1.2267
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Blackberryland

Mesaj de Static »

Salut,

Pe orice forum despre orice telefon vei citi pareri pro si contra.
Tu ai luat doar parerile contra. Iti recomand sa observi si miile de useri care nu au avut aceasta problema.

Acum, revenind strict la intrebarea pe care ai pus-o: problema este comuna la OS-urile leaked, adica neoficiale.
Poti sa-ti iei linistit Q10, o sa ramai surprins cat de bine isi face treaba!
Me like Berryes!
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Am si eu un prieten care detine un Q10... e super multumit de el...nu a avut nimic de reprosat...
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Avatar utilizator
cri.cri
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 796
Membru din: 04 Dec 2013, 00:15
Model BlackBerry: BlackBerry Z10
OS: Cel mai nou
Retea GSM: Telekom
Localitate: Germania

Mesaj de cri.cri »

Al meu Q10 își face treaba din noiembrie 2013 fără nici o problema de double typing!
Nectarie
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 4
Membru din: 23 Sep 2014, 16:26

Mesaj de Nectarie »

Va multumesc la toti! Mi ati luat o stanca de pe inima. Ma miram eu, cum boala sa dea Blackberry chix?! Mi se parea o ciudatenie si o greseala facuta in genul diletantilor. Chiar ma gandeam privind in gol ca proasta, daca si Blackberry a uitat sa faca telefoane bune e clar ca sfarsitul lumii e dupa colt!
Ma bucur mult ca au fost doar niste ganduri negre ireale!
E jale si cu mine! M am luat dupa niste copii care cine stie cu ce OSuri si au botezat telefonul!
Obraznicie! S au crezut mai buni decat Chan!

Inca odata va multumesc!
PS: ce inseamna forum de clasa superioara! Mi s a raspuns la problema fara sa fiu injurat! Mai rar!
Nectarie
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 4
Membru din: 23 Sep 2014, 16:26

Multumesc!

Mesaj de Nectarie »

Va multumesc la toti! Mi ati luat o stanca de pe inima. Ma miram eu, cum boala sa dea Blackberry chix?! Mi se parea o ciudatenie si o greseala facuta in genul diletantilor. Chiar ma gandeam privind in gol ca proasta, daca si Blackberry a uitat sa faca telefoane bune e clar ca sfarsitul lumii e dupa colt!
Ma bucur mult ca au fost doar niste ganduri negre ireale!
E jale si cu mine! M am luat dupa niste copii care cine stie cu ce OSuri si au botezat telefonul!
Obraznicie! S au crezut mai buni decat Chan!

Inca odata va multumesc!
PS: ce inseamna forum de clasa superioara! Mi s a raspuns la problema fara sa fiu injurat! Mai rar!
dacccy
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 36
Membru din: 21 Sep 2013, 15:06

Mesaj de dacccy »

Nectarie scrie:Salutare si bine ca v am descoperit!

As vrea sa achizitionez un BBQ10,dar facand un studiu de cercetare al parerilor detinatorilor de Q10,am constatat ca foarte multi se plang de problema double typing la acest model.

Nectarie
Al meu face double typing.Dar nu ma deanjeaza in mod particular.
Scrie răspuns

Înapoi la “BlackBerry Q10”