Blackberry Link

Discutii generale despre telefoanele BlackBerry Seria Z30
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
Cosminul
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 16
Membru din: 12 Dec 2015, 16:23
Model BlackBerry: Z30
OS: 10.3
Retea GSM: Orange

Re: Blackberry Link

Mesaj de Cosminul »

Salut!
Am procedat cum mi-a spus Cătălin și acum merge, îți mulțumesc! Sper ca nu va deranjez cu întrebările. Am avut înainte alt telefon și de asta nu prea știu multe despre OS. Am citit postarea ta cri.cri și am înțeles esențialul. Am mai citit articole despre aplicații care au viruși ce transmit date din telefon, conturi etc și de asta intrebam. Aplicatiile din BlackBerry Word am înțeles ca sunt ok, doar ca ce aveam pe vechiul telefon nu găsesc aici și sunt câteva care îmi sunt necesare. Pot apărea probleme dacă instalez din Amazon App care este deja în telefon, dar din google play? Sau dacă QNX detectează probleme la o aplicație își face treaba? Nu am înțeles partea cu regulile din postare(acele permisiuni care îți cer acordul la instalarea unei aplicații)? Va multumesc!
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Blackberry Link

Mesaj de Catalin »

Salut.
E bine ca ti-a mers. Nu e nici o problema cu Amazonul sau Google. Instalezi de unde vrei.
Poti sa pui cate intrebari vrei...de asta este un forum!
Bafta!
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Avatar utilizator
cri.cri
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 796
Membru din: 04 Dec 2013, 00:15
Model BlackBerry: BlackBerry Z10
OS: Cel mai nou
Retea GSM: Telekom
Localitate: Germania

Re: Blackberry Link

Mesaj de cri.cri »

Nu-ți face probleme. Dacă ai observat de fiecare dată când instalezi o aplicație android, BlackBerry Guardian o controlează înainte dacă este considerată ca fiind dăunătoare.
Scrie răspuns

Înapoi la “BlackBerry Z30”