BlackBerry OS10.3.3.498 BETA release

Instalare/Update/Probleme
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
BBUser
Fan BlackBerry
Fan BlackBerry
Mesaje: 374
Membru din: 27 Sep 2015, 13:16
Model BlackBerry: Passport
OS: 10.3
Retea GSM: Orange

Re: BlackBerry OS10.3.3.498 BETA release

Mesaj de BBUser »

Eu nu am probleme cu browserul, cine stie, poate sunt mai norocos sa nu il exploatez cum trebuie.
Spre exemplu tu ce intelegi de aici : http://m.crackberry.com/blackberry-10-m ... d-handsets" onclick="window.open(this.href);return false;
?
Sent from my Passport using Tapatalk
Avatar utilizator
DANG3R
Fan BlackBerry
Fan BlackBerry
Mesaje: 387
Membru din: 02 Mai 2015, 00:02
Model BlackBerry: Z10
OS: 10.3.3.2205
Retea GSM: Telekom
Localitate: Alexandria

Re: BlackBerry OS10.3.3.498 BETA release

Mesaj de DANG3R »

Nici eu nu am probleme cu browserul, chiar se misca foarte bine.
Trimis de pe telefonul smartphone BlackBerry 10.
verbal92
De-al casei
De-al casei
Mesaje: 173
Membru din: 01 Oct 2014, 10:43
Model BlackBerry: Z10 STL100-1, Z3 STL
OS: OS10
Retea GSM: Vodafone
Localitate: Jud:Constanta

Re: BlackBerry OS10.3.3.498 BETA release

Mesaj de verbal92 »

mmzamfir scrie:Eu nu am probleme cu browserul, cine stie, poate sunt mai norocos sa nu il exploatez cum trebuie.
Spre exemplu tu ce intelegi de aici : http://m.crackberry.com/blackberry-10-m ... d-handsets" onclick="window.open(this.href);return false;
?
Sent from my Passport using Tapatalk
1.Partea de os o duce bine si va fi sprijinita si dupa os10.3.3...Este tot ce am avut nevoie sa inteles
2.Partea cu Licenta ar fi un + daca ar lasa curat os cum este el si cine cumpara sa nu poata sa modifice dupa cum doreste :cool: â
Daca se aude numai de bine pana in Feb cand ma intorc acasa voi trece pe un passport blackberry iar z10 il voi pune la loc de cinste in cutia sa. :cool:

Problema care este cu browserul am gasit o solutie pe amazon app cu o aplicatie
jitariu.andrei
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 26 Dec 2016, 15:34
Model BlackBerry: Passport Silver
OS: 10.3.2
Retea GSM: Orange

Re: BlackBerry OS10.3.3.498 BETA release

Mesaj de jitariu.andrei »

verbal92 scrie:
mmzamfir scrie:Eu nu am probleme cu browserul, cine stie, poate sunt mai norocos sa nu il exploatez cum trebuie.
Spre exemplu tu ce intelegi de aici : http://m.crackberry.com/blackberry-10-m ... d-handsets" onclick="window.open(this.href);return false;
?
Sent from my Passport using Tapatalk
1.Partea de os o duce bine si va fi sprijinita si dupa os10.3.3...Este tot ce am avut nevoie sa inteles
2.Partea cu Licenta ar fi un + daca ar lasa curat os cum este el si cine cumpara sa nu poata sa modifice dupa cum doreste :cool: â
Daca se aude numai de bine pana in Feb cand ma intorc acasa voi trece pe un passport blackberry iar z10 il voi pune la loc de cinste in cutia sa. :cool:

Problema care este cu browserul am gasit o solutie pe amazon app cu o
aplicatie

Imi poti spune te rog ce aplicatie ai gasit? Te refereai la problema cu youtube,nu? Merci!
BBUser
Fan BlackBerry
Fan BlackBerry
Mesaje: 374
Membru din: 27 Sep 2015, 13:16
Model BlackBerry: Passport
OS: 10.3
Retea GSM: Orange

Re: BlackBerry OS10.3.3.498 BETA release

Mesaj de BBUser »

Eu nu am avut probleme, nu am mai facut update de mai bine de 18 luni. Probabil verbal92 iti poate da detalii. Nu am pb nici cu youtube, acum cateva zile am facut un trip de 4 ore si youtubele a mers fara probleme.

Sent from my Passport using Tapatalk
jitariu.andrei
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 26 Dec 2016, 15:34
Model BlackBerry: Passport Silver
OS: 10.3.2
Retea GSM: Orange

Re: BlackBerry OS10.3.3.498 BETA release

Mesaj de jitariu.andrei »

mmzamfir scrie:Eu nu am avut probleme, nu am mai facut update de mai bine de 18 luni. Probabil verbal92 iti poate da detalii. Nu am pb nici cu youtube, acum cateva zile am facut un trip de 4 ore si youtubele a mers fara probleme.

Sent from my Passport using Tapatalk
In cazul meu, in browser, pe youtube in varianta desktop, atunci cand video-ul e in fulscreen nu mai apare acea bara cu optiuni de pauza, derulare etc. Acea Bara continea si optiunea de a vizualiza clipul pe TV prin miracast.
verbal92
De-al casei
De-al casei
Mesaje: 173
Membru din: 01 Oct 2014, 10:43
Model BlackBerry: Z10 STL100-1, Z3 STL
OS: OS10
Retea GSM: Vodafone
Localitate: Jud:Constanta

Re: BlackBerry OS10.3.3.498 BETA release

Mesaj de verbal92 »

jitariu.andrei scrie:
mmzamfir scrie:Eu nu am avut probleme, nu am mai facut update de mai bine de 18 luni. Probabil verbal92 iti poate da detalii. Nu am pb nici cu youtube, acum cateva zile am facut un trip de 4 ore si youtubele a mers fara probleme.

Sent from my Passport using Tapatalk
In cazul meu, in browser, pe youtube in varianta desktop, atunci cand video-ul e in fulscreen nu mai apare acea bara cu optiuni de pauza, derulare etc. Acea Bara continea si optiunea de a vizualiza clipul pe TV prin miracast.
La mine problema a fost cand intram pe aplicatia youtube ma trimitea pe o pagina si imi spunea sa instalez alt browser deoarece acesta nu mai este compatibil si imi dadea mai jos chrome ,safari si Mozilla Firefox dar avea un but micut jos cu Nu si am dat pe el si nu a mai aparut acel mesaj :) Problema a fost si pe Z10 si z3
BBUser
Fan BlackBerry
Fan BlackBerry
Mesaje: 374
Membru din: 27 Sep 2015, 13:16
Model BlackBerry: Passport
OS: 10.3
Retea GSM: Orange

Re: BlackBerry OS10.3.3.498 BETA release

Mesaj de BBUser »

Vreun bug ceva de la browser!

Sent from my Passport using Tapatalk
Scrie răspuns

Înapoi la “BlackBerry 10 Software”