problema google maps

Discutii generale despre telefoanele BlackBerry Seria 8500
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
Închis
nicolas90
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 7
Membru din: 22 Feb 2011, 13:38
Localitate: bucuresti

problema google maps

Mesaj de nicolas90 »

salutare
am tot incercat sa instalez diferite versiune de harti google insa nu imi merg,nu merg doar pe 8520 curve sau pe niciun blackberry din Romania?
multumesc
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Catalin »

Din pacate nici mie pe BB 9700 nu imi functioneaza... nu stiu exact care ar fi problema... poate ne ajuta alt coleg de pe forum...
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Avatar utilizator
Ciupanezul
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 73
Membru din: 19 Ian 2011, 23:36
Model BlackBerry: BlackBerry Classic
OS: 10.3.2.2836
Retea GSM: Orange
Localitate: Sector 6, Bucuresti, Romania
Contact:

Mesaj de Ciupanezul »

Revin cat pot de repede cu un raspuns.
Exceptional nu-i destul, Blackberry este suficient.
Ciupanezul
Avatar utilizator
Ciupanezul
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 73
Membru din: 19 Ian 2011, 23:36
Model BlackBerry: BlackBerry Classic
OS: 10.3.2.2836
Retea GSM: Orange
Localitate: Sector 6, Bucuresti, Romania
Contact:

Mesaj de Ciupanezul »

nicolas90 scrie:salutare
am tot incercat sa instalez diferite versiune de harti google insa nu imi merg,nu merg doar pe 8520 curve sau pe niciun blackberry din Romania?
multumesc

Tine strict de BlackBerry si Google. Nu puteti face nimic momentan. Vor scoate ei ceva actualizari. Daca totul merge bine la sfarsitul acestui trimestru.
Exceptional nu-i destul, Blackberry este suficient.
Ciupanezul
tzaky
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 12
Membru din: 20 Feb 2011, 21:31
Localitate: Adjud
Contact:

Mesaj de tzaky »

http://www.google.com/mobile/blackberry/ nu e disponibil pentru romania inca. Operatorii de telefonie nu cred ca fac fata cerintelor google.
Tetel
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 6
Membru din: 28 Iun 2011, 01:14
Localitate: Busteni

Mesaj de Tetel »

Am descarcat Google Maps(GM) azi-noapte si merge perfeeeect, astazi l-am testat intre Azuga si Comarnic, acum urmeaza sa aflu si cat trafic a facut in 35-40 minute, revin cu detalii. Aaa, si mai este inclus in GM si optiunea "Locatia Mea" care te pozitioneaza pe harta destul de satisfacator avand in vedere ca 8520 nu are GPS incorporat. Pe curand!
alex.
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 2
Membru din: 22 Iun 2013, 09:58

Mesaj de alex. »

Buna ziua! Imi cer scuze daca postez intr-un loc nepotrivit dar am o nelamurire: La bb 9900 sau 9790 navigatia cu google maps, bb maps vorbeste sau doar arata indicatiile de traseu care trebuiesc urmate? Intreb pentru ca intentionez sa achizitionez unul dintre aceste modele si am mare nevoie de navigatie. Deasemenea as mai dori sa stiu daca semnalul gps-ului se pierde sau ramane constant indiferent de zona urban / extraurban.
Închis

Înapoi la “BlackBerry Gemini - Seria 8500”