Problema Gmail - Blackberry

Discutii generale despre telefoanele BlackBerry Seria 9300
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
CristianAlexandru
Nou Venit
Nou Venit
Mesaje: 5
Membru din: 10 Mai 2013, 18:40

Problema Gmail - Blackberry

Mesaj de CristianAlexandru »

Salutare ,

de ieri 19.05.2013 nu mai apar ok mail-urile pe blackberry 9320 . Intra pe telefon ok dar nu mai esti atentionat cu mesaj sau led luminos cand ai un mail nou. Iti apare in casuta de mail de pe telefon , dar ca si cum ar fi deja citit . Am sunat azi la Vodafone si am inteles ca e o problema din partea celor de la google deoarece au schimbat nu stiu ce platforme si alea alea ..ma rog . Sa inteleg ca nu o sa mai vad in casuta de mail care sunt noi si care sunt citite deja ? Voi aveti astfel de probleme ? Daca trimite de pe gmail-ul din calculator pe aceeasi adresa de gmail setata pe BB imi apare ca si mesaj citit . Daca trimit de pe alta adresa , gen hotmail.com totul este ok . Apare si notificare de mail nou , clipoceste si beculetul rosu si tot asa . Dar orice vine de pe gmail normal nu mai merge . Ce e de facut ? Sauuuu este doar o problema cu telefonul meu :(
Scrie răspuns

Înapoi la “BlackBerry Curve 3G - Seria 9300”