Primele Specificații BlackBerry Slider(code name Venice)

Discutii generale despre primul telefon BlackBerry care ruleaza Android
Reguli forum
Înainte de a deschide un topic nou, AR FI BINE să citiţi măcar regulile generale din Regulament ca să nu vă treziţi cu topicul şters sau închis fără motiv.
danielcarpo
Membru Junior
Membru Junior
Mesaje: 19
Membru din: 28 Sep 2014, 20:51

Re: Primele Specificații BlackBerry Slider(code name Venice)

Mesaj de danielcarpo »

Da arata bine Dar e un android nefinisat pentru blackberry. E mult de lucru la el din cate am citit pe net. La prima vedere mi s-a părut android veritabil. Încărcat plin de aplicatii si shortcuturi pentru orice prostie. Passport mi.a plăcut mult dar nu aveam bani la vremea respectiva si acum tare îmi e ca vor opri motoarele in vederea dezvoltării bb10. De asta nu îmi place android ca se încarcă da-i reset da-i restart. Wp8.1 abea dupa 2 ani a început sa se resimtă in unele aplicatii dar in sistem nu am avut niciodată probleme de restart sau sa inghete sistemul.
Avatar utilizator
Catalin
BBerry.RO Team
BBerry.RO Team
Mesaje: 755
Membru din: 19 Ian 2011, 17:07
Model BlackBerry: Q10
OS: 10.3.3.1435
Retea GSM: Digi Mobil
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Primele Specificații BlackBerry Slider(code name Venice)

Mesaj de Catalin »

Ca deobicei Orange este primul operator care aduce Priv la un pret de 464 € cu un abonament lunar de 42 €. Pret la liber 839 €.

https://www.orange.ro/magazin-online/te ... priv-black" onclick="window.open(this.href);return false;
Nu raspund la mesaje private care au legatura cu probleme BlackBerry. Folositi forumul!
Scrie răspuns

Înapoi la “BlackBerry Priv”